Життя у Києві і розвиток міста

У серпні 2019 р. компанією Research & Branding Group спільно з компанією Rating Analytics (директор політтехнолог, кризовий менеджер Дмитро РаЇмов) було проведено опитування жителів Києва відносно розвитку міста.

 В цілому близько половини киян (46%) вважають, що за останні 5 років Київ змінився на краще, тоді як чверть опитаних (25%) дотримуються протилежної точки зору, а ще 29% вважають, що за останні 5 років місто ніяк не змінилося.

Переважна більшість киян (87%) в цілому цікавляться життям міста і важливими для міста проектами, тоді як не цікавляться ними 11% опитаних.
Переважну більшість киян (85%) в цілому хвилюють питання майбутнього столиці, тоді як не хвилює майбутнє Києва 3% його жителів.

Велика частина киян віддають перевагу моделі розвитку Києва, як звичайної європейської столиці (46%), ще чверть (23%) найбільш перспективним вважають перетворення Києва на мегаполіс європейського рівня, а кожен десятий (11%) – в мегаполіс світового масштабу.

Більше половини киян бувають в центрі міста рідше одного разу на місяць (57%) або раз на місяць (19%) і тільки 7% – не рідше 3-4 разів на тиждень, а ще 17% опитаних бувають в центрі Києва 1-2 рази на тиждень.

Детальніші результати опитування у презентації нижче.

 

Назад