Електоральні настрої українців: президентський і партійний рейтинги

Президентський рейтинг

  • У листопаді 2020 року лідером президентського рейтингу є діючий Президент України В. Зеленський – за нього готові проголосувати 26,4% усіх українських виборців або 39,8% тих виборців, які мають намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором кандидата.
  • До п’ятірки лідерів також увійшли: П. Порошенко – 10,4% всіх виборців або 15,7% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; Ю. Бойко – 10,2% всіх виборців або 15,4% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; Ю Тимошенко – 6,7% всіх виборців або 10,1% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; І. Смешко – 3,2% всіх виборців або 4,8% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором.

Партійний рейтинг

  • У листопаді 2020 року лідером партійного рейтингу є правляча партія «Слуга народу» – за неї готові проголосувати 19,9% усіх українських виборців або 30,1% тих виборців, які мають намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором партії.
  • До п’ятірки лідерів, які мають шанси на подолання виборчого бар’єру, також увійшли: «Опозиційна платформа За життя» – 13,1% всіх виборців або 19,8% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; «Європейська солідарність» – 10,1% всіх виборців або 15,3% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; ВО «Батьківщина» – 6,8% всіх виборців або 10,3% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором; «Сила і честь» – 3,6% всіх виборців або 5,4% тих, хто має намір брати участь у голосуванні та визначилися з вибором.

 PDF-версія:

Електоральні настрої_листопад_2020_укр

Назад