Борщ – кулінарний символ України

У багатьох країн, окрім офіційних символів (прапор, герб, гімн), є й неофіційні: географічні об’єкти (Фудзіяма в Японії), тварини (кенгуру в Австралії), рослини (клен у Канаді), музичні інструменти (волинка у Шотландії) і багато що інше. Але, мабуть, одними з найбільш яскравих і колоритних неформальних символів країн світу є їхні національні кухні в цілому або окремі традиційні страви.

Деякі з традиційних національних страв різних країн стали відомі в усьому світі і, по суті, є їхніми візитними картками. Наприклад, Японія у всьому світі асоціюється з суші; Італія — з піцою, равіолі, пастою; Іспанія — з паельєю та хамоном; Голандія – з оселедцем; Франція — з цибулевим супом і, звичайно ж, з жаб’ячими лапками. Список можна продовжувати нескінченно.

Україна також має безліч неофіційних символів: річку Дніпро, калину, тополі, українських волів, бандуру і трембіту. А українська національна кухня є одним з найяскравіших таких символів. За деякими даними, згідно з голосуванням туристів всього світу, в 2016 році українська національна кухня увійшла до десятки найсмачніших у світі – її поставили на 8 місце, між кулінарним багатством Японії і Китаю.

Які ж страви є основою кулінарної слави України, на думку самих українців? Як показують результати липневого соціологічного опитування компанії Research & Branding Group*, абсолютним лідером є український борщ (88%). Друге місце міцно закріпилося за варениками (57%), а третє – за салом (28%). Замикають п’ятірку найбільш упізнаваних українських страв галушки (13%) та голубці (12%).

У виборі українцями найбільш упізнаваних національних страв варто відзначити й низку соціально-демографічних відмінностей. Меншою мірою вони зумовлені віком і місцевістю проживання, особливо якщо йдеться про борщ. Трохи більше такі відмінності проявилися відносно вареників і сала. Наприклад, молодь до 30-ти років і міські жителі (за винятком обласних центрів) дещо рідше вказували вареники в якості кулінарної візитівки України. А сало молодь і жителі обласних центрів у такій якості вказували дещо частіше.

Чим більша і різноманітніша країна, тим характернішими для неї є й регіональні особливості національної кухні. Можливо, саме цим можна пояснити регіональні відмінності у рейтингу найбільш упізнаваних страв української кухні. Так, борщ у такій якості дещо частіше вказували жителі центрального, а рідше – східного регіону країни. Вареники частіше вказували жителі Заходу, а рідше – Півдня України. Сало рідше згадували на Сході і Заході України. Також на заході України помітно рідше, ніж в інших регіонах, кулінарною візитівкою України називали галушки, але набагато частіше – голубці. Серед інших регіональних відмінностей варто згадати те, що деруни частіше в якості найбільш упізнаваної української страви називали жителі західних і центральних областей, ніж південних та східних.

Детальніші результати опитування у презентації нижче.

*Опитування проводилося у період з 4 по 13 липня 2018 року. Опитано 1801 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим і м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face — to — face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,4%.

Назад