• 9 січня 2013

  Політична культура в Україні та Росії: порівняльний аналіз

  #
  Загалом, українці схожі з росіянам у багатьох твердженнях, але існують відмінності як у позиціях, так і у силі їх вираження. Таким чином, спільними рисами для обох народів є політична пасивність, повага до державних символів, відкритість та сприйняття культури та досвіду інших народів, самостійність та прагнення спиратись на власні сили, зневіра у високих ідеалах та принципах, небажання підкорюватись законам, консерватизм, прагнення до згоди та пошуків компромісу. Відрізняються представники цих країн у наступному. Українці більше тяжіють до індивідуалізму, коли у росіян є сильнішою схильність до об'єднання; українці більше підтримують демократичні начала у політиці на відміну від росіян, що підтримують автократичну традицію.
  докладніше
 • 28 грудня 2012

  Новий рік в Україні та Росії

  # Дзвенять дзвони, всюди чутно сміх та крики радості, всюди сяють сніг та щирі посмішки – на підході новорічні свята – особливий час для гарного настрою, багатих столів, милозвучних тостів та чудових подарунків. Усе це приносить не тільки радість, але і наповнює оптимізмом, адже, як відомо, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.
  докладніше
 • 6 грудня 2011

  Інтеграційні перехрестя

  #
  Росія зробила ще один крок на шляху інтеграції навколо себе лояльних країн СНД. 18 листопада в Москві лідери Російської Федерації, Білорусії і Казахстану підписали рішення про запуск з 1 січня 2012 року нового інтеграційного проекту – Єдиного економічного простору. Угода про формування Єдиного економічного простору була підписана ще 19 вересня 2003 року.
  докладніше
 • 21 грудня 2012

  В Україні 74% щасливих людей

  # В рамках прес-конференції соціолог, засновник компанії «Research & Branding Group» Євген Копатько презентував результати всеукраїнського дослідження «Індекс українського щастя».
  докладніше
 • 20 грудня 2012

  Українські та європейські експерти обговорили підсумки парламентських виборів в Україні

  # 19 грудня 2012 року в Брюсселі відбулася чергова дискусія в рамках проекту співробітництва European Policy Center та Фонду української політики. Її учасники обговорювали підсумки парламентських виборів та їхній вплив на відносини між Україною та ЄС.
  докладніше
 • 23 березня 2012

  «Важливо, що люди почули про наміри влади від першої особи»

  #
  Соціальна тематика — як чутлива суспільна струна: будь-які дії влади в цій царині одразу набувають широкого розголосу. Ось і нині в країні розгорнулася велелюдна дискусія довкола обіцяних керівництвом держави змін, мета яких — поліпшити добробут громадян. Ще вчора ми про це не згадували, оскільки світова економічна криза, яка зачепила і нашу країну, вже кілька років поспіль не давала підстав для зайвого оптимізму. А вже перші ознаки стабілізації підказали владі нові соціальні орієнтири.
  докладніше
	
Маркетингові дослідження
всі маркетингові дослідження
This div will be replaced