Звіт за результатами онлайн-опитування щодо можливих превентивних та компенсаційних засобів захисту від надмірної тривалості судового провадження в Україні

Компанією Research & Branding Group спільно з Радою Європи проведено онлайн-опитування щодо можливих превентивних та компенсаційних засобів захисту від надмірної тривалості провадження в Україні. Опитування проводилось в межах проектів Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» (2017 р.) та «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини» (2018 р.).

Метою дослідження було з’ясувати особливості сприйняття представниками експертного середовища превентивних та компенсаційних засобів захисту від надмірної тривалості судового провадження, які існують в інших державах-членах Ради Європи, в контексті можливості їх запровадження в Україні.

Проект Звіту презентував аналітик компанії Research & Branding Group Олексій Ляшенко під час експертного обговорення на тему: «Ефективні засоби захисту від надмірної тривалості судових проваджень: виконання рішень Європейського суду з прав людини в групах справ «Світлана Науменко проти України» та «Меріт проти України», яке відбулось 25 червня 2018 р. у м. Київ. Захід організовано спільно проектом Ради Європи «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини», який фінансується Фондом з прав людини, Верховним Судом та Міністерством юстиції України.

Звіт за результатами дослідження.

 

Назад