Winter is coming: зимові продуктові запаси українців

Ще печерною людиною сотні тисяч років тому була усвідомлена необхідність заготівлі продуктів харчування. Тоді це було прямо пов’язано із необхідністю виживання. Але з плином часу і кардинальною зміною умов життя людини, зокрема розвитку продуктової індустрії та сфери торгівлі, традиція робити продуктові запаси не зникла. І, попри те, що в наш час торгівля пропонує максимально широкий вибір продуктів харчування упродовж 12 місяців, щороку кінець літа – початок осені для українських домогосподарств традиційно є часом заготівлі власних продуктових запасів на наступні зимові місяці.

Думка експерта. Олексій Дорошенко (Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж): «Запаси на зиму для українців – це національна традиція, яка тягнеться через століття. Але вона не втратила актуальність і сьогодні. Головні причини цього – низький рівень життя та великі коливання цін взимку порівняно з літом. Але кожного року українці все менше роблять зимові запаси, що підтверджується навіть офіційною статистикою».

Як показують результати соціологічного опитування компанії Research & Branding Group*, переважна більшість українців (80%) зазвичай роблять різноманітні запаси продуктів на зиму, тоді як не роблять – лише 18%.

Практика заготівлі продуктових запасів на зиму має ряд соціально-демографічних особливостей. Так, більше заготівлею запасів на зиму займаються жінки, аніж чоловіки. Також відсоток українців, що роблять продуктові запаси на зиму, збільшується із віком респондентів.
У залежності від місця проживання природньо відзначається збільшення кількості жителів, що роблять продуктові запаси, від обласних центрів (мінімум) до сільської місцевості (максимум), а у залежності від регіону – зі Сходу (мінімум) на Захід (максимум) України.

Цього року найбільш поширеними в Україні видами зимових продуктових запасів є закрутка консервації/солінь (77%) та варення/соків (73%). Також від двох третин до половини опитаних роблять чи робитимуть цього року закладку овочів у льох (61%) та заморожуватимуть овочі (53%). Менш популярними серед українців видами зимових продуктових запасів є заморожування м’яса (34%), закупівля продуктів тривалого зберігання – цукру, круп макаронів – (33%) та м’ясна консервація (25%).

Думка експерта. Олексій Дорошенко (Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж): «Років за п’ять відійдуть у минуле погреби, а за десять – приготування варення, компотів. І все більш популярною буде заморозка».

По різних видах заготівлі продуктових запасів цього року слід відзначити певні соціально-демографічні особливості.
Так, закруткою консервації/солінь та варення/соків частіше займаються жінки, аніж чоловіки, а також відсоток українців, що роблять закрутку консервації/солінь та варення/соків, збільшується із віком респондентів.
У залежності від місця проживання відзначається збільшення кількості жителів, що роблять закрутку консервації/солінь та варення/соків, від обласних центрів (мінімум) до сільської місцевості (максимум), а у залежності від регіону – з Півдня і Сходу (мінімум) на Захід (максимум) України.
У випадку закладки овочів у льох кількість практикуючих цей вид заготівлі продуктових запасів зростає з віком респондентів та зі зменшенням розмірів населеного пункту, а також є найбільшою на Заході і в Центрі, а найменшою – на Півдні України.
Заморожування овочів значно частіше практикують жінки, ніж чоловіки, та українці у віці від 30 до 60 років, а менше – молодь і ті «кому за 60-т». Залежно від місцевості і регіону проживання слід відзначити обласні центри і Південь України, де заморожують овочі менше половини жителів.
Якщо в цілому по Україні заморожує м’ясо на зиму кожен третій, то у сільській місцевості та на Заході України це робить більше половини жителів, а в обласних центрах та на Сході України – менш ніж кожен п’ятий.
Закупівля продуктів тривалого зберігання цього року більш притаманна представникам старших вікових категорій, жителям сільської місцевості та Західної України. Найменше тих, хто цього року практикує такий вид продуктових запасів серед молоді, жителів обласних центрів, а також Півдня і Сходу країни.
Найменш популярний цього року серед українців вид продуктових запасів – м’ясна консервація – майже вдвічі поширеніша, ніж по країні в цілому, на Заході України та у сільській місцевості та, відповідно, майже вдвічі менше, ніж по країні в цілому, практикується в обласних центрах та на Півдні і Сході України.

Детальні результати опитування у презентації нижче.

*Опитування проводилося у період з 28 серпня по 6 вересня 2018 року. Опитано 1804 респондента у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим і м. Севастополь). Метод опитування — особисте формалізоване інтерв’ю (face — to — face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,4%.

Назад